Weidmuller DRM270110L 7760056062 Relais
Kuerz Beschreiwung:
Weidmüller DRM270110L 7760056062 is D-SERIE DRM, Relais, Zuel vun de Kontakter: 2, Widdersprochskontakt, AgNi-Blitzvergoldt, Nennsteierspannung: 110 V DC, Dauerstroum: 10 A, Steckverbindung.
  • Produktdetailer
    Produkt Tags
    Weidmuller D-Serie Relais:
    Universell Industrierelais mat héijer Effizienz.
    D-SERIE Relais goufen fir den universellen Asaz an industriellen Automatiséierungsapplikatiounen entwéckelt, wou eng héich Effizienz erfuerderlech ass. Si hunn vill innovativ Funktiounen a si verfügbar an enger besonnesch grousser Zuel vu Varianten an an enger breeder Palette vun Designen fir déi verschiddenst Uwendungen. Dank verschiddene Kontaktmaterialien (AgNi an AgSnO etc.) si Produkter vun der D-SERIE fir niddreg, mëttel an héich Lasten gëeegent. Varianten mat Spullspannungen vu 5 V DC bis 380 V AC erméiglechen d'Benotzung mat all erdenkbarer Steierspannung. Déi clever Kontaktserieschaltung an e agebaute Blowout-Magnéit reduzéieren d'Kontakterosioun fir Lasten bis zu 220 V DC/10 A a verlängeren doduerch d'Liewensdauer. Déi optional Status-LED plus Testknäppchen garantéieren bequem Servicebetriber. D'D-SERIE Relais si verfügbar an DRI- an DRM-Versioune mat entweder Steckdosen fir PUSH-IN-Technologie oder Schraufverbindung a kënnen duerch eng breet Palette vun Accessoiren ergänzt ginn. Dozou gehéieren Markéierungen a steckbar Schutzschaltkreesser mat LEDs oder Fräilaufdioden.
    Kontrollspannungen vun 12 bis 230 V
    Schaltstréim vun 5 bis 30 A
    1 bis 4 Wiesselkontakter
    Varianten mat agebauter LED oder Testknäppchen
    Accessoiren op Mooss gemaach, vu Kräizverbindungen bis Markéierung
    Allgemeng Bestellungsdaten
    Versioun D-SERIE DRM, Relais, Zuel vun de Kontakter: 2, Wiesselkontakt, AgNi-Blitzvergoldt, Nennsteierspannung: 110 V DC, Dauerstroum: 10 A, Steckverbindung
    Bestellungsnummer 7760056062
    Typ DRM270110L
    GTIN (EAN) 4032248855933
    Quantitéit 20 Stéck.
    Dimensiounen a Gewiichter
    Déift 35,7 mm
    Déift (Zoll) 1,406 Zoll
    Héicht 27,4 mm
    Héicht (Zoll) 1,079 Zoll
    Breet 21 mm